Reisprogramma Afdeling Limburg 2019  Afstanden ca. tot Geleen

Nr   Beperkt Wedvlucht Soort     Afst. Start Dat. Dat. Lossing Vr. Kst Aantal
    ophalen         ** Tijd Inzet. Los.     P - C
01 T13   Marche Training   N 90 19.30 29/03 30/03 3 45 31- 27
02 T13   Marche Training   Z 90 18.30 30/03 31/03 4 45 31 - 27
03 T14   Marche Training   N 90 19.30 05/04 06/04 3 45 31 - 27
04 T14   Marche Training   Z 90 18.30 06/04 07/04 4 45 31 - 27
05 V15   Chimay Vitesse   1 147 19.30 12/04 13/04 1 45 31 - 27
06 T16 XXX Marche Tussenvl.   1 90 19.30 16/04 17/04 N&Z 45 31 - 27
07 V16   Rethel Vitesse   2 195 19.30 19/04 20/04 1 50 31 - 27
08 T17 XXX Chimay Tussenvl.   2 147 19.30 23/04 24/04 N&Z 45 31 - 27
09 V17   Epernay Vitesse   3 255 16.00 27/04 28/04 1 65 30 - 26
10 T18 XXX Rethel Tussenvl.   3 195 19.30 30/04 01/05 1 50 31- 27
11 V18   Epernay Vitesse   4 255 16.00 04/05 05/05 1 65 30 - 26
12 T19 XXX Reims Tussenvl.   4 230 19.30 07/05 08/05 1 55 30 - 26
13 M19   Melun Midfond   1 340 19.30 09/05 11/05 limb 85 26 - 22
14 T20 XXX Epernay Tussenvl   5 255 19.30 14/05 15/05 1 65 30 - 26
15 M20   Sens Midfond   2 360 19.30 16/05 18/05 limb 85 26 - 22
16 E21 XXX Issoudun Eend fond 1 525 19.30 23/05 25/05 limb 130 26 - 22
17 V21   Rethel Vitesse   5 195 19.30 24/05 25/05 1 50 31 - 27
18 M22   Sens Midfond   3 360 19.30 30/05 01/06 limb 85 26 - 22
19 G22 XXX Limoges Grote fond 1 660 19.30 31/05 02/06 limb. 160 22 - 19
20 E23 XXX Montlucon Eend.Fond 2 550 19.30 06/06 08/06 limb. 130 26 - 22
21 V23   Chimay Vitesse   6 147 19.30 07/06 08/06 1 45 31 - 27
22 A24 XXX St. Vincent Meerd.f O 1 975 19.30 11/06 14/06 Nat. 160 22 - 19
23 M24   Gien Mid.fond   4 415 19.30 13/06 15/06 limb 100 26 - 22
24 T24   Hannuit Training J-N 65 19.30 14/06 15/06 1 45 31 - 27
25 T24   Marche Training N 90 19.30 14/06 15/06 2 45 31 - 27
26 T24   Marche Training Z 90 18.30 15/06 16/06 4 45 31 - 27
27 A25 XXX Bordeaux Meed.f O/J2 830 19.30 18/06 21/06 Sec1 160 22 - 19
28 Z91   Pau-ZLU       970   17/06 21/06      
29 E25 XXX La Souteraine Eend.fond 3 615 19.30 20/06 22/06 Sect1B 130 26 – 22
30 V25   Chimay Vitesse   7 147 19.30 21/06 22/06 2 45 31 - 27
31 J25   Chimay Jong   1 147 19.30 21/06 22/06 2 45 31- 27
32 Z92   Agen-ZLU OUDE         24/06 28/06      
33 Z93   Agen-ZLU JARIGE         24/06 28/06      
34 G26 XXX Bergerac Grote fond 2 790 19.30 26/06 29/06 limb 160 22 - 19
35 M26 XXX Sens Midfond   5 360 19.30 27/06 29/06 limb 85 26 - 22
36 J26   Chimay Jonge   2 147 19.30 28/06 29/06 2 45 31 - 27
37 A27 XXX Agen Meerd.f O/J3 830 19.30 02/07 05/07 Sec.1 160 22 - 19
38 Z94   Barcelona ZLU         30/06 05/07      
39 E27 XXX Argenton Eend.fond 4 580 19.30 04/07 06/07 Sec 1B 130 26 - 22
40 V27   Rethel Vitesse   8 195 19.30 05/07 06/07 1 50 31 - 27
41 J27   Rethel Jonge   3 195 19.30 05/07 06/07 1 50 31 - 27
42 Z95   St. Vincent ZLU   975   08/07 12/07      
43 A28 XXX Dax Meerd.f O/J4 960 19.30 09/07 12/07 Nat. 160 22 - 19
44 M28 XXX Gien Midfond 6 440 19.30 11/07 13/07 limb 100 26 - 22
45 J28   Epernay Jong 4 255 19.30 12/07 13/07 1 65 31- 27
46 Z96   Marseille ZLU   850   15/07 19/07      
47 G29 XXX Cahors Grote fond 3 820 19.30 17/07 20/07 limb 160 22 - 19
48 E29 XXX Chateauroux Eend.fond 5 550 19.30 18/07 20/07 Sec 1B 130 26 – 22
49 V29   Epernay Vitesse 9 255 16.00 20/07 21/07 1 65 30 – 26
50 J29   Epernay Jonge 5 255 16.00 20/07 21/07 1 65 30 - 26
51 Z97   Narbonne ZLU   895   22/07 26/07      
52 M30   Melun Midfond 7 340 19.30 25/07 27/07 Limb 85 30 - 26
53 F30   Melun Jonge 6 340 19.30 25/07 27/07 Limb 85 30 - 26
54 A30 XXX Caussade Meerd f O/J 5 835 19.30 23/07 26/07 Sect. 1   22 - 19
55 Z98   Perpignan ZLU   945   29/07 02/08      
56 A31 XXX Bergerac Meerd f O/J 6 790 19.30 30/07 02/08 Nat. 160 22 - 19
57 E31 XXX Bourges Een fond 6 500 19.30 01/08 03/08 Nat. 130 26 - 22
58 N32   Hannuit Navlucht N 1 65 19.30 09/08 10/08 1 45 31 - 27
59 L32   Hannuit Navlucht N 1 65 19.30 09/08 10/08 1 45 31 - 27
60 N32   Marche Navlucht N 1 90 19.30 09/08 10/08 2 45 31 - 27
61 L32   Marche Navlucht N 1 90 19.30 09/08 10/08 2 45 31 - 27
62 N32   Marche Navlucht Z 1 90 18.30 10/08 11/08 4 45 31 - 27
63 L32   Marche Navlucht Z 1 90 18.30 10/08 11/08 4 45 31 - 27
64 F32 XXX Melun Jonge 7 340 19.30 08/08 10/08 limb 85 26 - 22
65 F33 XXX Loris Jonge 8 415 19.30 15/08 17/08 Sec 1B 85 26 - 22
66 N33   Hannuit Navlucht N 2 65 19.30 16/08 17/08 1 45 31 - 27
67 L33   Hannuit Navlucht N 2 65 19.30 16/08 17/08 1 45 31 - 27
68 N33   Marche Navlucht N 2 90 18.30 16/08 17/08 2 45 31 – 27
69 L33   Marche Navlucht N 2 90 18.30 16/08 17/08 2 45 31 – 27
70 N33   Marche Navlucht Z 2 90 18.30 17/08 18/08 4 45 31 – 27
71 L33   Marche Navlucht Z 2 90 18.30 17/08 18/08 4 45 31 – 27
72 N34   Chimay Navlucht 3 147 19.30 23/08 24/08 2 45 31 – 27
73 L34   Chimay Navlucht 3 147 19.30 23/08 24/08 2 45 31 – 27
74 F35 XXX Orleans Jonge 9 450 19.30 29/08 31/08 Sect 1 100 26 – 22
75 N35   Rethel Navlucht 4 195 19.30 30/08 31/08 1 50 31 – 27
76 L35   Rethel Navlucht 4 195 19.30 30/08 31/08 1 50 31 – 27
77 N36   Epernay Navlucht 5 255 16.00 07/09 08/09 1 65 30 - 26
78 L36   Epernay Navlucht 5 255 16.00 07/09 08/09 1 65 30 - 26
79 F37 XXX Orleans Jonge 10   450 19.30 12/09 14/09 Sec 1B 100 26 - 22
80 N37   Epernay Navlucht 6 255 16.00 14/09 15/09 1 65 30 - 26
81 L37   Epernay Navlucht 6 255 16.00 14/09 15/09 1 65 30 - 26
82 S38 XXX Sezanne Sluitvlucht 7 290 14.00 21/09 22/09 limb 70 30 - 26

De starttijden van de ophaaldienst: Op werkdagen (ma. t/m vrij. ) starten de ophaaldiensten op 19.30 uur,
De vluchten met ophaaldienst op zaterdag starten om 18.30 uur
m.u.v. Reims en Epernay deze starten om 16.00 uur en Sezanne om 14.00 uur. XXX=betekent beperkte ophaaldienst.